Predator 74

Predator 74

NEUVĚŘITELNÝ Z KAŽDÉHO POHLEDU

Sunseeker Predator 74 má všechny charakteristické znaky své velikosti.Úžasný styl, pozoruhodná síla a inovativní využití světla a prostoru. Tento model pojme vše, po čem váš životní styl touží. Pohodové odpoledne s pohlcujícím sluncem si užijete na prostorném exteriéru nebo se projedete svižným tempem s rychlostí až 40 uzlů po vodní hladině. Nový Predator 74 byl postaven bez kompromisů. Snad nejvíce dechberoucí je exteriér s elegantními nadrozměrnými okny bez sloupků, což poskytuje nepřerušovaný výhled na vaše okolí a umožňuje přirozenému světlu zcela zaplavit interiér. Kromě toho najdete důmyslně zkonstruovaný mechanismus dveří kokpitu, který se konvenčně otevírá nebo se zcela zasouvá - to vše pouhým pohybem vypínače. Nabízí tedy to nejlepší z obou světů, aby vyhovovaly vám i prostředí, ve kterém cestujete. Velkorysý salón se uvnitř ukazuje jako ideální místo pro zábavu, s přepychovým posezením, dostatkem úložného prostoru a barem, vše pod mimořádnou panoramatickou skleněnou posuvnou střechou. Každá kabina je vybavena nejmodernějšími doplňky a důraz na detail je bezchybný. Hosté se budou cítit opravdu hýčkaní v kterékoli z kajut pro hosty.

Interiér

Proslulý styl, zpracování a pozornost k detailu, každý pokoj na palubě lodě Predator 74 je stejně působivý jako každý jiný. Chcete-li být blíže všem úpravám a vybavením, klikněte na výše zobrazené obrázky.

Exteriér

Díky svému ikonickému stylu a nezaměnitelnému designu poznáte Sunseeker na první pohled. Chcete-li být blíže exteriérům a venkovním prostorům, klikněte na výše zobrazené obrázky.

Technické parametry

 • Délka

  22,82m

 • Šířka

  5,38m

 • Váha

  45.300kg

 • Maximální rychlost

  40uzlů

 • Ponor

  1,38m