O nás

Vážení,
vítejte na stránkách společnosti BYCHL YACHT CENTRUM, a.s. Jsme rodinná firma se silnou orientací na spokojenost našich zákazníků.

Naše společnost byla založena v roce 1997 a působí na českém a slovenském trhu jako výhradní zástupce společnosti Sunseeker, anglického výrobce vyrábějící luxusní motorové jachty v délkách od 38 do 159 stop. Vzhledem k častým požadavkům našich klientů na kvalitní a spolehlivé motorové čluny jsme v roce 2006 rozšířili nabídku o jety firmy Williams. Další značka v našem portfoliu je ryze sportovní norská značka Hydrolift, jejíž produkce zahrnuje modely v délkách 22 - 42 stop. Nejnovější značka, kterou zastupujeme, je norská značka Marex, která je na trhu již přes 45 let. Marex vyrábí lodě v kategorii Family Cruiser ve velikosti od 31 do 44 stop. Jejich hlavním charakteristickým rysem je velká praktičnost, efektivnost a prvotřídní kvalita. Jsme velmi rádi, že jsme našli další produkt, který splňuje naše velké kvalitativní nároky, díky kterým se na nás již přes 25 let s důvěrou obracíte.

Krom prodeje luxusních yachet značky Sunseeker, tendrů anglické firmy Williams, sportovních lodí norského výrobce značky Hydrolift a lodí značky Marex se naše společnost dále věnuje komplexnímu servisu spojenému s provozem a údržbou u nás zakoupených motorových jachet a člunů, dokážeme poradit s financováním a zajišťujeme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy jachet.