Predator 55 EVO

Predator 55 EVO

V SYMBIÓZE SE SLUNCEM

Predator 55 EVO ™ je nejnovější model společnosti Sunseeker, který slibuje, že se stane výjimečně populárním modelem, který je záměrně navržen tak, aby měl závodění v srdci. Sportovní a elegantní, úžasně řemeslně zpracovaný, dokonale vyvážuje styl s praktičností. Sportovní interiér vyzařuje luxusní minimalismus s novou řadou tkanin a textur. Čisté linie a křivky dokonale kontrastují, aby zajistily pohodlí a styl. Evoluční design je zdůrazněn v nástavbě a interiéru Predator 55 EVO ™. Dveře mezi salónem a kokpitem umožňují se přizpůsobit různému podnebí a vytvoření jednolitého zábavného prostoru s neomezeným výhledem. A výkon samozřejmě odpovídá stylu Predatorů. Skutečná jachta navržená pro dokonalou plavbu.

Interiér

Proslulý styl, zpracování a pozornost k detailu, každý pokoj na palubě lodě Predator 55 EVO je stejně působivý jako každý jiný. Chcete-li být blíže všem úpravám a vybavením, klikněte na výše zobrazené obrázky.

Exteriér

Díky svému ikonickému stylu a nezaměnitelnému designu poznáte Sunseeker na první pohled. Chcete-li být blíže exteriérům a venkovním prostorům, klikněte na výše zobrazené obrázky.

Technické parametry

 • Délka

  17,05m

 • Šířka

  4,48m

 • Váha

  19.000kg

 • Maximální rychlost

  32 uzlů

 • Ponor

  1,33m