Predator 50

Predator 50

NEKONEČNÝ PROSTOR A SÍLA

Kombinuje flexibilitu a špičkový design, model Predator 50 nastavuje nové měřítko pro velmi výkonný cruiser. Loď pro všechny příležitosti, která se může pochlubit veškerými zdokonaleními a pozorností k detailu, což očekáváte od každého Sunseekeru. Design je doplněn o plně otevíratelnou střechu, včetně skel v kokpitu, což přináší obrovský prostor. Když se podíváte blíže na venkovní prostor pro rodinu i přátele, najdete mimo jiné i BBQ, prostorné sezení, sprchu a mnoho dalšího. Hydraulická koupací platforma umožní spuštění Vašeho tenderu přímo z integrované garáže. Interiér je stejně působivý. Díky velkému prostoru se ubytuje až šest hostů, každá kabina je kombinací pohodlí a elegance. Pocit otevřeného prostoru a světla zde pokračuje s krásnými materiály a velkými otevřenými okny. Predator 50 je připraven pro cokoli a kdekoli, kamkoli Vás Vaše vášeň pro spontánnost dovede. Ať už je to dlouhý víkend se zkoumáním zátok, nebo odpočinkový den na otevřeném moři. Vítěz - 2019 Motor Boat Awards

Interiér

Proslulý styl, zpracování a pozornost k detailu, každý pokoj na palubě lodě Predator 50 je stejně působivý jako každý jiný. Chcete-li být blíže všem úpravám a vybavením, klikněte na výše zobrazené obrázky.

Exteriér

Díky svému ikonickému stylu a nezaměnitelnému designu poznáte Sunseeker na první pohled. Chcete-li být blíže exteriérům a venkovním prostorům, klikněte na výše zobrazené obrázky.

Technické parametry

 • Délka

  16,48m

 • Šířka

  4,48m

 • Váha

  19.000kg

 • Maximální rychlost

  32 uzlů

 • Ponor

  1,33m