65 Sport Yacht

65 Sport Yacht

BUĎTE PRŮKOPNÍKEM

Zcela nová 65 Sport Yacht se připojuje k rozšiřující se nabídce lodí nové generace Sunseeker s výbušnou inovací. SkyHelm, doplněný o dokovací joystick IPS, lze použít ve vzpřímené poloze pro manévrování při nízké rychlosti nebo jej spustit tak, aby dokonale padl do natažených paží, když sedíte na sedadlech se zkrácenými opěradly z uhlíkových vláken a integrovanou středovou konzolou. Modulární rozvržení umožňuje celou řadu vymožeností a vylepšení s prostorem, který se bezproblémově přizpůsobuje všem druhům socializace a hledání adrenalinu. Tři kajuty pojmou až šest hostů v luxusním pohodlí s plně vybavenou kabinou pro posádku umístěnou před garáží. Vymrštěná do nových výšin s nabídkou ultimátního prostoru s legendárním Beach clubem - s přímým přístupem do vody, barem, lednicí, grilem a volně stojícím posezením. Ideální prostor pro milovníky vody. S rychlostí až 35 uzlů se velmi obratně pohybuje po vodní hladině. Dohromady to je zážitek z čistého adrenalinu, který se podobá řízení vysoce výkonného kabrioletu a je naprosto jedinečný.

Interiér

Proslulý styl, zpracování a pozornost k detailu, každý pokoj na palubě lodě 65 Sport Yacht je stejně působivý jako každý jiný. Chcete-li být blíže všem úpravám a vybavením, klikněte na výše zobrazené obrázky.

Exteriér

Díky svému ikonickému stylu a nezaměnitelnému designu poznáte Sunseeker na první pohled. Chcete-li být blíže exteriérům a venkovním prostorům, klikněte na výše zobrazené obrázky.

Technické parametry

 • Délka

  20,50m

 • Šířka

  5,10m

 • Váha

  35.810kg

 • Maximální rychlost

  35 uzlů

 • Ponor

  1,6m