74 Sport Yacht

74 Sport Yacht

Tohle je Sunseeker skrz naskrz. Prostor a socializace jsou klíčem k této impozantní nové Sport Yacht. Byla vytvořena s velkým množstvím zábavného prostoru, včetně velkého množství pohodlného posezení a velkých opalovacích podložek. Prostor kokpitu je svůdně zastíněn a hydraulické otevření dveří kokpitu ho elegantně spojí s venkovním prostorem.

Nahoře najdete stylový sportovní můstek, poskytující další společenský i úložný prostor a nádherné vyhlídky, které nabízejí skutečně dech beroucí pohled na vaše okolí. Tato krása je vylepšena pouze špičkovými technologiemi a elegantními povrchovými úpravami. Poskytne Vám prostě vše, co byste si vy a Vaši hosté mohli přát.

Interiér

Proslulý styl, zpracování a pozornost k detailu, každý pokoj na palubě 74 Sport Yacht je stejně působivý jako každý jiný. Chcete-li být blíže všem úpravám a vybavením, klikněte níže na zobrazené obrázky.

Exteriér

Díky svému ikonickému stylu a nezaměnitelnému designu poznáte Sunseeker na první pohled. Chcete-li být blíže exteriérům a venkovním prostorům, klikněte na níže zobrazené obrázky.