Manhattan 55

Manhattan 55

ZDOKONALOVÁNÍ DOKONALOSTI

Manhattan 55, který zdůrazňuje výjimečné konstrukční schopnosti společnosti Sunseeker, byl pečlivě navržen tak, aby zvyšoval pohodlí a plavbu a zároveň poskytoval majitelům širokou škálu využití společenských prostor – což bylo obvyklé až u větších jachet. Design exteriéru zahrnuje bezkonkurenční množství skla a detailů z nerezové oceli, zdůrazňujících jeho zdatnost, zatímco exkluzivní pohled odhalí inovativní design a pozornost věnovanou detailům. Klíčovým prvkem, který Manhattan 55 skutečně odlišuje od ostatních, je inovativní prosklení v kokpitu, které lze sklopit stisknutím tlačítka a tím spojit vnější prostředí s vnitřním prostorem. Manhattan 55 umožňuje svému majiteli si užít velkolepý prostor, který poskytuje otevřené uspořádání lodi a představuje skvěle vybavenou koupací plošinu a legendární beach club s možností grilování či venkovní sprchy. Manhattan 55, poháněný motory Volvo Penta D13-800, může pohodlně plout rychlostí 25 uzlů s dosahem 250 námořních mil nebo dosáhnout více než 30 uzlů na plný plyn.

Interiér

Proslulý styl, zpracování a pozornost k detailu, každý pokoj na palubě Manhattanu 55 je stejně působivý jako každý jiný. Chcete-li být blíže všem úpravám a vybavením, klikněte na výše zobrazené obrázky.

Exteriér

Díky svému ikonickému stylu a nezaměnitelnému designu poznáte Sunseeker na první pohled. Chcete-li být blíže exteriérům a venkovním prostorům, klikněte na výše zobrazené obrázky.

Technické parametry

 • Délka

  17,21m

 • Šířka

  4,87m

 • Váha

  27.000kg

 • Maximální rychlost

  32 uzlů

 • Ponor

  1,26m