Manhattan 68

Manhattan 68

ŽIVOT JAKO SÉRIE MOMENTŮ

Tento nový přírůstek v řadě nejvíce oceňovaných modelů Manhattan byl navržen tak, aby nabízel výjimečnou úroveň pohodlí a luxusu s neuvěřitelnými detaily. Hlavní paluba je zaměřená na vytváření velkorysých společenských prostor. Vnější linie Manhattanu 68 dovolují bez jakékoli námahy projít od příďového sezení a opalovací části přes luxusní kokpit až k dnes již legendárnímu Sunseeker beach clubu s vylepšenými funkcemi včetně skříňky s vestavěnými nabíječkami pro dva SeaBoby. Hlavní salón těží z rozsáhlého prosklení, a to dokonce i pod televizní konzolou, aby ještě více rozšířila vnitřní prostor o venkovní scenérie. Plně vybavená zadní kuchyně s velkou jídelnou se plynule připojuje ke kokpitu pomocí posuvných dveří v celé šířce, což pomáhá spojit prostory dohromady. Přístup do prostorných kajut pro hosty je kolem vyvýšeného sezení, zatímco k přepychové hlavní kajutě umístěné uprostřed je přístup přes její vlastní schodiště. Toto výjimečné uspořádání umožňuje majiteli a hostům bezproblémový pohyb uvnitř. Díky inovativnímu a velmi pečlivému designu, který se promítnul do uspořádání hlavní paluby, je tato loď ideální pro zábavu s hosty. Interiéry se mohou pochlubit mimořádnou pozorností k detailu s novými materiály, které poskytnou charakteristický vzhled Manhattanu.

Interiér

Proslulý styl, zpracování a pozornost k detailu, každý pokoj na palubě Manhattanu 68 je stejně působivý jako každý jiný. Chcete-li být blíže všem úpravám a vybavením, klikněte na výše zobrazené obrázky.

Exteriér

Díky svému ikonickému stylu a nezaměnitelnému designu poznáte Sunseeker na první pohled. Chcete-li být blíže exteriérům a venkovním prostorům, klikněte na výše zobrazené obrázky.

Technické parametry

 • Délka

  21,10m

 • Šířka

  5,26m

 • Váha

  37.400kg

 • Maximální rychlost

  32 uzlů

 • Ponor

  1,60m