76 Yacht

76 Yacht

VÝKON, STYL I PROSTOR

Úžasná nová 76 Yacht vám dává vše, co byste od Sunseekeru chtěli, a i mnohem více. Výkon, styl i prostor - od výjimečného designu trupu přes bezkonkurenční prostory až do sebemenšího detailu. Impozantní uspořádání 76 jachty pokračuje na přední palubě, kde je opět maximalizován prostor s velkou dvojitou opalovací matrací, předním a zadním posezením s mnoha volitelnými možnostmi zajišťují další společenské prostory. Na hlavní palubě 76 Yacht vás uvítá díky obrovskému prosklení zásoba slunečního světla s téměř 360° výhledem na vaše okolí. Na flybridge umístěte vířivku, rozšiřte místo pro vodní skútr, další lehátka nebo koktejlový bar a tím maximalizujte prostor podle svých představ. Dostatek možností, jak si přizpůsobit kokpit, od dalšího lounge posezení, koktejlového baru na zádi či další prostor na grilování, rozkládací sezení a sprcha, prodlouženou koupací plošinu, která pojme i Williams 445. Prostě ideální zábava pro rodinu a přátele.

Interiér

Proslulý styl, zpracování a pozornost k detailu, každý pokoj na palubě lodě 76 Yacht je stejně působivý jako každý jiný. Chcete-li být blíže všem úpravám a vybavením, klikněte na výše zobrazené obrázky.

Exteriér

Díky svému ikonickému stylu a nezaměnitelnému designu poznáte Sunseeker na první pohled. Chcete-li být blíže exteriérům a venkovním prostorům, klikněte na výše zobrazené obrázky.

Technické parametry

 • Délka

  23,60m

 • Šířka

  5,95m

 • Váha

  53.900kg

 • Maximální rychlost

  25uzlů

 • Ponor

  1,7m