86 Yacht

86 Yacht

STYLOVÁ A EXKLUZIVNÍ

Svůdnou kombinaci stylu a exkluzivity přináší 86 Yacht na všech frontách. Od přídě k zádi byl každý detail dotažen k dokonalosti. V salónu je velký uvítací prostor, plný přirozeného světla, ručně vyrobeného zařízení a nejmodernějších technologií. Vynikající úroveň designu a řemeslného zpracování pokračuje na dolní palubě, kde jsou situovány obě majitelské kajuty, kajuty pro hosty, které nabízí soukromí a extravaganci ve stejné míře. Přesto tato loď představuje více než jen vznešený styl. S maximální rychlostí kolem 30 uzlů mohou hosté zažít vzrušující jízdu pod širým nebem z flybridge nebo si mohou odpočinout a vychutnat nádherné přírodní scenérie z posezení, které je umístěné jak na přídi, tak na zádi. Skvělá budoucnost. Dokonalá klasika.

Interiér

Proslulý styl, zpracování a pozornost k detailu, každý pokoj na palubě lodě 86 Yacht je stejně působivý jako každý jiný. Chcete-li být blíže všem úpravám a vybavením, klikněte na výše zobrazené obrázky.

Exteriér

Díky svému ikonickému stylu a nezaměnitelnému designu poznáte Sunseeker na první pohled. Chcete-li být blíže exteriérům a venkovním prostorům, klikněte na výše zobrazené obrázky.