88 Yacht

88 Yacht

SOFISTICKÝ A STYLOVÝ OBRAZ

Kombinace pocitu superjachty se všemi praktickými výhodami jachty v této velikostní kategorii má 88 Yacht působivé a pro Sunseeker nové vnější linie a elegantní hardtop s volitelným otevírací střechou. Tato jachta vynikne v každém přístavu po celém světě. Standardně je napájena motory twin MTU 10V 2000 a pojme osm hostů a čtyři členy posádky v naprostém luxusu a pohodlí a je schopen dosáhnout rychlosti až 28 uzlů.  88 Yacht je vybavena prvotřídním konceptem dnes již legendárního Sunseeker Beach Clubu, který je přístupný po dvojitém teakovém schodišti s vestavěným LED osvětlením. Tato oblast se přeměnila na soukromou venkovní svatyni doplněnou o inovativní lehátka X-TEND ™, ukrytá pod slunečníkem. Součástí je i venkovní sprcha včetně skříněk pro dva Seaboby s vestavěnými nabíječkami. Prodloužená koupací plošina je ideální pro přepravu Williamsu a je zde také možnost jeřábu pro vodní skútr apod. Je to ideální jachta pro relaxaci či zábavu ve velkém stylu. Uvnitř hlavní paluby je velká kuchyně vepředu, která pomáhá maximalizovat komfort a zábavu. Poskytuje majitelům a posádce neuvěřitelné množství praktického úložného prostoru, včetně snídaňového baru se dvěma stoličkami, což vytváří další neformální jídelní prostor. Kuchyně je standardně vybavena prémiovou lednicí s mrazákem, myčkou a lze ji vybavit i vinotékou. K dispozici je také možnost plně oddělit kuchyni, což posádce umožňuje nepozorovaně se pohybovat po jachtě s odděleným přístupem na pravé straně, což majitelům dává možnost užít si naprosté soukromí. Interiér má skutečný pocit luxusu včetně designových prvků, díky nimž jachta opravdu vynikne, včetně diagonálních nerezových detailů na skříních a dveřích. Vrstvení texturních prvků a kombinace nábytku a textilií působí nadčasově s moderním nádechem, který vyzařuje styl a eleganci s řadou barev a povrchových úprav.

Interiér

Proslulý styl, zpracování a pozornost k detailu, každý pokoj na palubě lodě 88 Yacht je stejně působivý jako každý jiný. Chcete-li být blíže všem úpravám a vybavením, klikněte na výše zobrazené obrázky.

Exteriér

Díky svému ikonickému stylu a nezaměnitelnému designu poznáte Sunseeker na první pohled. Chcete-li být blíže exteriérům a venkovním prostorům, klikněte na výše zobrazené obrázky.

Technické parametry

 • Délka

  26,38m

 • Šířka

  6,47m

 • Váha

  75.400kg

 • Maximální rychlost

  28 uzlů

 • Ponor

  1,95m