100 Yacht

100 Yacht

PŮVAB A SÍLA

Představení nové Sunseeker 100 Yacht na podzim roku 2021, překvapí a potěší na každém kroku se společenským prostorem na prvním místě Každý jednotlivý prvek byl pečlivě zasazen do detailu, vyzařující sofistikovanost jako u jachet vyráběných na míru.  Její elegantní ostré linie proudí kolem architektonické vznešenosti. Oddělená soukromá terasa, opalovací úkryty, bezproblémový přístup k přední palubě, krásně proporcionální otevřený interiér a velkorysý legendární beach club jsou jen některé z jejích nádherných prvků. Její jedinečná hlavní paluba, salón ve stylu penthousu a luxusní salónky nabízejí nový designový směr a výběr materiálu, který poskytuje elegantní interiéry, které očarují každého majitele. Vrstvení prvků a kombinace nábytku a látek působí nadčasově s moderním nádechem, který vyzařuje elegantní jednoduchost a propracovanost.

Interiér

Proslulý styl, zpracování a pozornost k detailu, každý pokoj na palubě lodě 100 Yacht je stejně působivý jako každý jiný. Chcete-li být blíže všem úpravám a vybavením, klikněte na výše zobrazené obrázky.

Exteriér

Díky svému ikonickému stylu a nezaměnitelnému designu poznáte Sunseeker na první pohled. Chcete-li být blíže exteriérům a venkovním prostorům, klikněte na výše zobrazené obrázky.

Technické parametry

 • Délka

  29,85m

 • Šířka

  6,90m

 • Váha

  99.700kg

 • Maximální rychlost

  28 uzlů

 • Ponor

  2,10m