76 Yacht

76 Yacht

Úžasná nová 76 Yacht vám dává vše, co byste od Sunseekeru chtěli, a i mnohem více. Výkon, styl i prostor - od výjimečného designu trupu přes bezkonkurenční prostory až do sebemenšího detailu.

Dostatek možností, jak si přizpůsobit kokpit, od dalšího lounge posezení, koktejlového baru na zádi či další prostor na grilování, rozkládací sezení a sprcha, prodlouženou koupací plošinu, která pojme i Williams 445. Prostě ideální zábava pro rodinu a přátele. Impozantní uspořádání 76 jachty pokračuje na přední palubě, kde je opět maximalizován prostor s velkou dvojitou opalovací matrací, předním a zadním posezením s mnoha volitelnými možnostmi zajišťují další společenské prostory. Nová 76 Yacht - neuvěřitelná svoboda.

Interiér

Proslulý styl, zpracování a pozornost k detailu, každý pokoj na palubě 76 Yacht je stejně působivý jako každý jiný. Chcete-li být blíže všem úpravám a vybavením, klikněte níže na zobrazené obrázky.

Exteriér

Díky svému ikonickému stylu a nezaměnitelnému designu poznáte Sunseeker na první pohled. Chcete-li být blíže exteriérům a venkovním prostorům, klikněte na níže zobrazené obrázky.