Manhattan 52

Manhattan 52

INOVATIVNÍ DESIGN A PROSTORNÉ BYDLENÍ

Prostor, světlo a společenskost definují nový Manhattan 52. Jeho inovativní design je především o prostorném obývacím pokoji, který nastavuje nové standardy pro menší motorové jachty s Flybridge. Díky nové Manhattan 52 jsme maximalizovali prostor a zábavu, což zahrnuje krásně zakřivené sklo zdůrazňující elegantní linie a přináší ještě více světla. Po celou dobu pobytu na hlavní palubě budete objevovat vzrušující, společenské prostory, které vyplývají z překvapivě prostorného sezení na přídi a prostoru pro opalování, tudíž budete mít mnoho možností, jak relaxovat, bavit se a užívat si život. Manhattan 52 byl vyhlášen vítězem kategorie Flybridges do 55 stop.

Interiér

Proslulý styl, zpracování a pozornost k detailu, každý pokoj na palubě Manhattanu 52 je stejně působivý jako každý jiný. Chcete-li být blíže všem úpravám a vybavením, klikněte na výše zobrazené obrázky.

Exteriér

Díky svému ikonickému stylu a nezaměnitelnému designu poznáte Sunseeker na první pohled. Chcete-li být blíže exteriérům a venkovním prostorům, klikněte na výše zobrazené obrázky.

Technické parametry

 • Délka

  16,00m

 • Šířka

  4,87m

 • Váha

  27.000kg

 • Maximální rychlost

  31uzlů

 • Ponor

  1,26m