50M Ocean

50M Ocean

NOVÝ ÚSVIT A VĚTŠÍ NEŽ KDYKOLI

Nová třípodlažní jachta Sunseeker v segmentu 50metrových lodí navazuje na ikonické vnější linie značky a nabízí výjimečný prostor a objem. Hlavní je prostor a flexibilita, maximalizace objemu a poskytování působivých funkcí pro zvýšení požitku na palubě. Mnoho z těchto funkcí je obvykle spojeno pouze s mnohem většími plavidly, včetně bazénu na hlavní palubě a výjimečného Beach clubu, které vytvářejí neuvěřitelný prostor pro relaxaci nebo zábavu blízko vody. Opulentní vnitřní prostory lze stylizovat podle jedinečného vkusu každého majitele prostřednictvím proslulé služby Sunseeker „Bespoke“. Standardní konfigurace je pro 10 hostů v pěti kajutách, přičemž v závislosti na zvoleném uspořádání je možné ubytovat až 12 osob.

Interiér

Proslulý styl, zpracování a pozornost k detailu, každý pokoj na palubě lodě 50M Ocean je stejně působivý jako každý jiný. Chcete-li být blíže všem úpravám a vybavením, klikněte na výše zobrazené obrázky.

Exteriér

Díky svému ikonickému stylu a nezaměnitelnému designu poznáte Sunseeker na první pohled. Chcete-li být blíže exteriérům a venkovním prostorům, klikněte na výše zobrazené obrázky.

Technické parametry

 • Délka

  48,55m

 • Šířka

  9,65m

 • Váha

  <500 tun

 • Maximální rychlost

  20,5 uzlů

 • Ponor

  2,10m